راهنمای ثبت نام

  • پس از ورود به سایت ، گزینه ثبت نام در بالای صفحه را انتخاب کنید و سپس در صفحه باز شده اطلاعات فردی خود را وارد کنید. (توجه داشته باشید تمامی اطلاعات باید صحت کامل داشته باشند و قابل استناد باشند و همچنین مربوط به شخص دیگری نباشند و در غیر اینصورت ثبت نام شما توسط تیم اجرایی کنگره حذف خواهد شد)
  • پس از تکمیل لیست اطلاعات و نهایی کردن ثبت نام صفحه ای برای شما باز خواهد شد که حاوی کد پیگیری می­باشد. (در این مرحله ثبت نام شما به اتمام رسیده است)
  • پس از اتمام ثبت نام با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که به ایمیلتان ارسال شده است می­توانید از طریق سایت کنگره و انتخاب گزینه «ورود» به حساب کاربری خود وارد شوید. (توجه کنید برای دریافت نام کاربری و رمز عبور هر دو پوشه ی inbox و spam را در ایمیل بررسی کنید)
  • ایمیل ثبت شده باید کاملا صحیح و قابل دسترس برای کاربر باشد. (اگر کاربر به ایمیل دسترسی نداشته باشد و یا ایمیل به درستی وارد نشده باشد، توانایی ورود به حساب کاربری سایت کنگره ارسال مقاله را نخواهد داشت)
  • در حساب کاربری سه گزینه ­ی “ارسال مقالات” ، “بارگذاری مدارک” و ” ثبت نام حضور در کنگره ” در بالای صفحه قابل مشاهده اند. (در این مرحله متقاضیان، توانایی ارسال مقالات و پیگیری آنهارا دارند)
  • دانشجویان و اعضای سازمان نظام دامپزشکی موظف اند در قسمت “بارگذاری مدارک” تصویری از کارت دانشجویی(فقط برای دانشجویان) و کارت یا گواهی سازمان نظام (فقط برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی) که حاوی کد سازمان نظام دامپزشکی است را برای تیم اجرایی کنگره ارسال کنند. (توجه کنید تصاویر باید داری فرمت jpg و حداکثر حجم آنها یک مگابایت باشند و همچنین تصاویر واضح و خوانا باشند)
  • اگر فردی در روند ثبت نام بعد از تکمیل فرم اطلاعات و قبل از پرداخت هزینه ی ثبت نام بنا به هر دلیلی از ادامه ی ثبت نام باز ماند (مثلا منصرف شدن شخصی، قطع شدن ارتباط با سایت و مشکلات دیگر) چون مشخصات فرد در سایت ثبت شده است نمی تواند با همان مشخصات اقدام به ثبت نام جدید کند و با تماس با تیم اجرایی کنگره می تواند مشکل را برطرف نماید.
  • گزینه ی ” ثبت نام حضور در کنگره ” در سامانه کاربری برای افرادی می باشد که در دوره 3 ماهه اول ثبت نام کرده اند و هزینه ی ثبت نام را پرداخت نکرده اند و همچنین افرادی که با توجه به بند قبلی در پرداخت هزینه دچار مشکل شده اند.
  • هزینه ی حضور در کنگره به صورت مجازی با تصویب تیم اجرایی به شرح زیر می باشد:
دانشجویان 190.000تومان
سایر 210.000 تومان
اعضای سازمان نظام دامپزشکی 240.000 تومان
هیئت علمی 280.000 تومان
توجه فرمایید هر شخص با انتخاب گزینه صحیح در فرایند پرداخت، هزینه مربوط به خود را بپردازد و از انتخاب گزینه نامربوط خودداری نماید.(با توجه به مدارک ارسالی ذکر شده و هزینه پرداختی، صحت پرداخت بررسی می شود و در صورت مغایرت ثبت نام کاربر حذف و هزینه پرداختی بازگشت داده خواهد شد)برای بزرگنمایی پوستر روی آن کلیک کنید

اطلاعات تماس

تلفن
09030694392
فکس
061-33360807
ایمیل
info@nscem.ir
آدرس دببرخانه :
اهواز بلوار گلستان دانشگاه شهید چمران دانشکده دامپزشکی